Polityka prywatności

Polityka prywatności Sklepu www.cocosula.pl formułuje zasady gromadzenia, wykorzystywania i przetwarzania danych osobowych pozyskanych od Państwa przez Sklep prowadzony pod adresem www.cocosula.pl przez firmę Decorame Krzysztof Himkowski z siedzibą w Gdańsku przy ul. Gospody 5a/3, tel +48 730 524 527

Dane osobowe Klientów pobierane są przez www.cocosula.pl w celu prowadzenia Sklepu oraz:

-Obsługi całego procesu rejestracji i logowania do konta

-Realizacji zamówień oraz usług dostępnych za pośrednictwem sklepu

-Zapewnienia prawidłowego funkcjonowania sklepu

-Dostosowania serwisu do potrzeb naszych Klientów

-Zawarcia i wykonania umowy sprzedaży produktów (włącznie z dostawą) oraz obsługą reklamacji

-Tworzenia wewnętrznych raportów i analiz 

-Marketingu usług i towarów oferowanych przez www.cocosula.pl

-Przesyłania na podany adres e-mail materiałów reklamowych i informacyjnych (np. newsletter).

Dane osobowe, jakie będą wymagane w przypadku dokonywania zakupów i rejestracji w naszym Sklepie: 

-imię i nazwisko 

-adres do wysyłki zamówień

-numer telefonu

-adres e-mail

Podanie powyższych danych jest dobrowolne i wymaga Państwa zgody. Jeśli wyraziliście Państwo zgodę na zapis do newslettera, Państwa e-mail będzie wykorzystywany w celach marketingowych przez firmę Decorame Krzysztof Himkowski.

W przypadku cofnięcia zgody na przetwarzania danych osobowych prosimy o przesłanie informacji na podany adres e-mail: himkowski@icloud.com

Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr 133 z dnia 29.08.1997 r.) zapewniamy wszystkim Użytkownikom naszego sklepu możliwość wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania. Możliwe jest to po zalogowaniu się na stronie naszego www.cocosula.pl

Dane osobowe zawarte w formularzach są przechowywane i przetwarzane w sposób zgodny z wymogami polskiego prawa, w szczególności z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. Nr 133, poz. 883).

Administrator zobowiązany jest udzielić określonych informacji osobie, która udostępniła nam dane. Informacje te powinny obejmować pełną nazwę i adres siedziby, cel zbierania danych, informacje o prawie dostępu do swoich danych i możliwości ich usunięcia lub modyfikacji oraz zapewnienie zainteresowanych osób o dobrowolności lub obowiązku podania danych.

Informacje te są przekazywane w momencie ich zbierania, tj. na formularzu umożliwiającym ich podanie.

Państwa dane osobowe będą udostępniane wyłącznie w celu realizacji zamówienia. Zawartość przekazywanych danych jest ograniczona do wymaganego minimum.

Cocosula.pl dokłada wszelkich możliwych starań, aby zabezpieczyć Państwa dane i ochronić je przed działaniami osób trzecich. Stosujemy wszelkie niezbędne zabezpieczenia serwerów, połączeń i Witryny w celu ochrony Państwa danych. Sklep internetowy www.cocosula.pl został wyposażony w protokół SSL, który pozwala w bezpieczny i skuteczny sposób szyfrować przesyłane dane między użytkownikiem dokonującym zakupy, a serwerem, na którym znajdują się bądź do którego wysyłane są cenne dane na temat użytkownika i jego zamówienia.
Wszystkie połączenia związane z wykonywaniem przez Państwa płatności elektronicznych, w przypadku wyboru takiej opcji, będą następować za pośrednictwem bezpiecznego szyfrowanego połączenia. Bezpieczne szyfrowane połączenie wykorzystywane jest również dla połączeń związanych z rejestracją w sklepie oraz innych połączeń, podczas których klienci przekazują własne dane osobowe. 

Podjęte przez nas działania mogą okazać się jednak niewystarczające, jeżeli sami nie zachowają Państwo zasad bezpieczeństwa. W szczególności muszą Państwo zachować w poufności login i hasło do Witryny i nie udostępniać ich osobom trzecim.
Nasz sklep www.cocosula.pl nie będzie zwracał się do Państwa o podanie w/w danych, z wyjątkiem podania ich w trakcie logowania na Witrynie. W celu uniemożliwienia korzystania z państwa konta osobom nieuprawnionym prosimy się wylogować po zakończeniu korzystania z Witryny.

Koszyk

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping